Recommend
Newsletter
E-mail:

Freerolls

Nasi partnerzy

Analizy

Ostatnie sportoweFAQ - Często Zadawane Pytania

FAQ, czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć a boicie się zapytać


1. Mam problemy z logowaniem - wcześniej wszystko działało ok

Od 1 czerwca 2007, w momencie zmiany oprogramowania serwisu, loginem jest już nie Twój wcześniejszy login, a Twój adres email. Spróbuj zalogować się na email na który rejestrowałeś się w serwisie i wcześniejsze hasło. Jeśli mimo to nie możesz zalogować się, spróbuj albo wysłać email do redakcji podajać swój login i email. W najgorszym razie zarejestruj się jeszcze raz.

2. Co oznacza ranking 'Najpopularniejsi'

Jest to ranking typerów którzy cieszą się największą popularnością i uznaniem wśród innych użytkowników serwisu i każdorazowo gdy dodadzą nowy typ, informacja o tym jest wysyłana na maila do wszystkich zainteresowanych jego typami.

3. Co oznacza ranking 'Forma'

Jest to ranking, w których pokazywani są typerzy w najlepszej aktualnie formie. Literki W obok nicka typera oznaczają wygrany kupon, P - przegrany. Ciąg uszeregowany jest tak, że po lewej znajdują się najnwosze kupony. Cyferki na końcu oznaczają liczbę wygranych / przegranych kuponów w ostatnich 10 kuponach.

3. Swoje kupony muszę podliczyć sam czy robi to ktoś inny?

Kupony rozliczane sa przez administratora. Twoim zadaniem jest tylko typować.

4. Jak często podliczane są kupony ?

Zazwyczaj nie później niż w ciągu 24h od zakończenia się danego spotkania. Czasem może trwać to trochę dłużej ze względu na niespodziewane sytuacje (głownie święta czy też złośliwości komputera czy internetu itp).Jeśli uważasz, że jakieś pytania powinny znaleźć się w tym dziale, pisz śmiało do nas na email kontakt(at)soccerpicks.pl.

 
 


Na naszej stronie znajdziesz typy na hokej na lodzie, typy bukmacherskie i zakłady na hokej, obstawianie , typowanie hokeja i typy hokejowe.