Recommend
Newsletter
E-mail:

Freerolls

Nasi partnerzy

Analizy

Ostatnie sportoweRegulamin serwisu

Regulamin serwisu, czyli co wolno, a czego nie1. Każdy typer może typować tylko z 1 konta - w wypadku stwierdzenia oszustwa konto i nr IP użytkownika zostanie zablokowane

2. W sprawach spornych ostateczne słowo ma administrator serwisu.

3. Administrator zastrzega sobie brawo do dokonywania zmian w regulaminie o czym użytkownicy będą informowani na stronie głównej.

Postanowienia odnośnie konkursu (edycje przed 1 pazdziernika 2009) :

1. Co miesiąc najlepszy typer miesiąca (najwiekszy zysk) otrzyma nagrodę w wysokosci 75 zł, natomiast drugi w rankingu 25 zł

2. Pieniądze przelewane będzie na konto Moneybookers wskazane przez typera.

3. Z przyznawania nagród wyłączone są następujące miesiące : czerwiec, lipiec, sierpień (chyba że zostanie powiedziane inaczej)

4. Minimalna liczba wysłanych kuponów aby kwalifikowac sie do nagrody w danym miesiącu to 10.

5. W konkursie liczą się wszystkie typy oddane przez typera zgodnie z powyższym regulaminem.

W związku z tym, że od 1 pazdziernika rozpoczyna się nowa edycja konkursu na hockeypicks.info gdzie sponsorem będzie Betway wprowadzamy pewne modyfikacje odnośnie typowania od 1 października.

1. Każdy z uczestników biorących udział w konkursie musi założyć konto u naszego sponsora tj. Betway. Mozna zrobić to przez ten LINK lub klikając w baner.

Jeżeli posiadacie już konto wystarczy podać w naszym serwisie swoj Login z Betwaya. Z doświadczenia polecam założenie konta odrazu aby uniknąć nieporozumień w przyszłości.

Swoje ID należy podać korzystająć z opcji "Mój profil" dostępnej po zalogowaniu w naszym serwisie u góry po prawej stronie (pod bannerem reklamowym). ID nie można zmienić tak więc prosimy zwrócić uwagę podczas wpisywania aby nie popełnić błedu. Na tej podstawie (na dane konto w Betway) będą potem wypłacane nagrody. Podane przez Ciebie ID nie będzie widoczne dla innych typerów na stronie!2. Nagrody zostaną podzielone w następujący spośób:

miejsce 1 - 150 zł w postaci freebeta w Betway
miejsce 2 - 100 zł w postaci freebeta w Betway
miejsce 3 - 50 zł w postaci freebeta w Betway


3. Nagrody pieniężne zostaną przekazane na konta wskazane w punkcie 1 po przekazaniu przez nas Loginów zwycięzców do werfikacji. Przyznane nagrody podlegają obrotowi wg. aktualnych przepisów promocji dostępnej na stronie Betway.com . Osoby, które już wcześniej miały przyznane freebety a nigdy nie zagrały za prawdziwe pieniądze nie są upoważnione do otrzymania nagrody.

4. Każdy z grających może otrzymać tylko jedną nagrodę.

5. Minimalna liczba kuponów w trakcie jednej edycji to 10.

6. Konkurs rozpoczyna się 1 pazdziernika i trwa do 31 pazdziernika 2009.

7. Wyniki zostana opublikowane do 10 listopada. Wtedy też zostaną przekazane dane zwycięzców do Betway.com

8. Na czas konkursu organizowanego wspólnie z Betway zawieszony zostaje konkurs organizowany przez redakcję hockeypicks.info

9. W sprawach spornych decydujacy głos należy do administracji serwisu

 
 


Na naszej stronie znajdziesz typy na hokej na lodzie, typy bukmacherskie i zakłady na hokej, obstawianie , typowanie hokeja i typy hokejowe.